Všeobecné obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu www.nelalux.cz je společnost Optimal Marketing. Dodavatelem veškerého sortimentu je společnost Tiara Galiano s.r.o.

Tiara Galiano s.r.o.
Podnásepní 456/1c, 602 00 Brno

firma je zapsána Krajským soudem v Brně pod spisovou značnou C 78484.
číslo účtu: 2100431149/2010

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.nelalux.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatel) a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel.

Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Kupující je zároveň dostatečně informován před vlastním odesláním objednávky o možnosti seznámit se s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.

Vymezení pojmů

Spotřebitelská smlouva – smlouva kupní, o dílo, případně jiné smlouvy dle občanského zákoníku, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně spotřebitel a na druhé straně dodavatel resp. prodávající.

Dodavatel/prodávající – je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to podnikatel, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodává kupujícímu výrobky nebo poskytuje služby.

Spotřebitel (kupující) -  je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to fyzická či právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami.

Uzavření kupní smlouvy – objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícímu s tímto  jeho návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti.

Dodací podmínky a náklady dodání

V rámci České republiky zasíláme zboží zdarma při platbě prostřednictvím systému Gopay. Při zasílání na Slovensko si účtujeme standardní 3 € (resp. 10 € za dobírku po předchozí domluvě). Osobní odběr prostřednictvím smluvního dopravce a platba bankovním příkazem jsou zpoplatněny 60 Kč.

Veškeré zboží uvedené jako skladem odešleme zpravidla následují den, nejpozději do 3 pracovních dnů, od Vaší objednávky. Stihnete-li objednat do 12 hodin dopoledne, pak odešleme zboží ještě týž den.

Dodací doba je informativní, v závislosti na přepravci, a činí zpravidla 1 pracovní den. Z důvodu zvýšeného provozu může dojít ke zpoždění dodání. Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty. Díky tomu se dostane do každé poštovní schránky.

V případě větších objednávek Vás můžeme telefonicky požádat o ověření objednávky.

Na vyžádání Vám e-mailem zašleme číslo balíku, abyste mohli svoji zásilku sledovat. Tím pádem máte neustále přehled o tom, kde se Váš balík nachází.

Můžete si zvolit obvyklé doporučené zaslání s platbou předem, nebo doručení na dobírku s platbou při převzetí. V případě platby předem kartou je pro vás poštovné a balné zdarma. Za nákup na dobírku účtujeme 129 Kč. Pokud nakoupíte alespoň za 1290 Kč, pak si za dobírku, osobní odběr ani platbu bankovním příkazem neúčtujeme nic.

Za škodu způsobenou přepravcem neodpovídáme. Pokud obdržíte zásilku viditelně poškozenou, reklamujte ji u přepravce.

Platba předem probíhá:

 • bankovním převodem - zdarma
 • platební kartou Visa či Mastercard - zdarma
 • prostřednitvím PayPalu - zdarma
 • prostřednictvím PaySecu - zdarma
 • prostřednictvím mPeněz - zdarma

Při platbě předem zasíláme zboží Českou poštou jako doporučený dopis/balík nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení platby apoštovné a balné je zdarma.

Platba při převzetí zboží:

 • dobírkou přes Českou poštu, poštovné a balné je 129 Kč. Při nákupu nad 1290 Kč je dobírka zdarma
 • osobní vyzvednutí na uvedených místech v rámci České republiky. Dodání na Slovensko je zpoplatněno 3 € při platbě předem a osobním odběru; za dobírku si účtujeme 5 €.

Ceny

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21% a platí ceny zobrazené v našem internetovém obchodě resp.ceny, za něž jste si zboží objednali.

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Záruka, reklamační řád a výměna zboží

Na veškeré zboží poskytujeme spotřebiteli zdarma 4letou záruční lhůtu! Záruční lhůta začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím. Za reklamační důvod nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním výrobku.

Kromě toho máte v souladu se zákonem (viz z. č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a z.č. 634/1992 Sb., zákon o ochraně spotřebitele) právo do 14 dní od doručení zboží vrátit bez udání důvodu. Stejně tak můžete zboží vyměnit, pokud jste si třeba vybrala nesprávnou velikost nebo Vám nevyhovuje barva. Zboží si, prosíme, zkoušejte přes spodní prádlo.

Vracené zboží posílejte čisté a ve vhodném obalu na naši adresu. Nezasílejte na dobírku.

Adresa pro zasílání zboží zpět:

Tiara Galiano s.r.o.
Baldecká 1040
572 01 Polička

Rozpor s kupní smlouvou

Pokud se vada projeví v prvních 6 měsících od převzetí plnění, považuje se za vadu, která existovala již v době převzetí věci, pokud se neprokáže opak či to neodporuje povaze věci. V takovém případě má kupující právo volby řešit odstranitelnou vadu mimo standardní záruční opravu i výměnou věci za bezvadnou. Není-li takový postup možný, má kupující nárok na přiměřenou slevu nebo může od smlouvy odstoupit.

Pokud jste obdržel/-la od našeho internetového obchodu jiný výrobek, než jste si objednal/-la (neúmyslná záměna při balení výrobků), nebo jste obdržel/-la výrobek vadný, zašlete nám jej zpět nepoužitý, nepoškozený a v původním obalu spolu s dodacím listem (nebo jeho kopií), na který uveďte popis vad. My Vám bezplatně zašleme výrobek správný (resp. bezvadný).

Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě (např. vhodným obalem pro zaslání vyztužené podprsenky je krabice nikoli obálka). Zákazník doručí reklamované zboží na vlastní náklady a riziko na adresu TIARA GALIANO s.r.o., Baldecká 1040, 57201 Polička.


Přílohy VOP


 

Proč nakupovat u nás

 • Prodáváme kvalitní dámské prádlo vyrobené v Evropě
 • Poštovné ZDARMA při platbě předem
 • Garance výměny či vrácení zboží do 14 dnů
 • Prodloužená čtyřletá záruka na značku Tiara Galiano
 • Možnost osobního odběru přímo ve skladu
 • Výhodné týdenní akce
 

Zapomenuté heslo

 
TOPlist